Drukuj

Haki samochodowe, haki holownicze

Jesteśmy producentem atestowanych, odkręcanych haków kulowych do 3,5 tony.

Firma "HAK-POL" istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1991 roku założona przez Zbigniewa Bizuba. Po roku działalności firma została przekształcona w spółkę cywilną. Do 1998 roku siedziba firmy mieściła się w podwarszawskim Raszynie przy Alei Krakowskiej 4a, gdzie nadal można nabywać i montować nasze haki.

W 1999 roku firma "HAK-POL"s.c. przeniosła się do Chojnaty w gminie Kowiesy.

Po podziale spółki w 2004 roku, wyodrębniona firma "HAK-POL" Bizub podjęła produkcję w Ożarowie Mazowieckim na terenie dawnej fabryki kabli.

Nasze działania zmierzają do zwiększania jakości wytwarzanych przez nas haków przy atrakcyjnej cenie. Konstruujac nasz produkt zwracamy uwagę na:

  • dostosowanie punktów mocowania do fabrycznych punktów, w których hak powinien być zamontowany;
  • unikanie, gdy nie zachodzi taka potrzeba, wiercenia otworów w pojeździe;
    estetykę i funkcjonalność - unikamy cięcia zderzaka lub w przypadkach koniecznych robimy to w miejscach mało widocznych;
  • konstruowanie haka tak aby, jeśli to możliwe, montaż odbywał się bez zdejmowania zderzaka;
  • dostosowanie haka do ciągnięcia przyczep o masie całkowitej zgodnej z homologacją pojazdu;

Wszystkie haki pokrywamy farbami proszkowymi nanoszonymi metodą elektrostatyczną.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa sukcesywnie badamy nasze wyroby, w Laboratoriach Przemysłowego Instytutu Motoryzacji PIMOT w Warszawie, zgodnie z Regulaminem EKG ONZ nr 55 i otrzymujemy na nie znak E20.

Staxyn

dla rozwoju Mazowsza

"Podniesienie konkurencyjności Przedsiębiorstwa poprzez zapewnienie dostępu do nowych technologii w zakresie malowania proszkowego i obróbki laserowej przy produkcji haków holowniczych"

Poziom dofinansowania z EFRR: 42,5%

 

Beneficjent: BIZUB Fabryka Haków Holowniczych Zbigniew Bizub

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.